خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
بدانید بعداز آغاز دوربین مداربسته دهي , آبيار

دوربین مدار بسته کوچک

بدانید بعداز آغاز دوربین مداربسته دهي , آبيار

گرما را دوست ندارد
در فصل‌تابستان دماي 20 جايگاه را تحمل مي‌كنداما دمای کمتر را ترجیح میدهد , بهترين دما در فصل بهار و تابستان براي اين گياه درطول روز 18 درجه و در شب 16 رتبه است .


چقدر به آب احتیاج دارد؟
این گیاه در هواي گرم يا فصل‌تابستان , هفته‌اي دو‌بار و در بهار هفته‌اي يك‌بار به آب پاشی احتیاج داراست ولی بایستی بدانید بعداز آغاز دوربین مداربسته دهي , آبياري را كاهش دهيد و در فصل زمستان هر 15 روز يك‌بار آبياري كنيد .
چه وقتی دوربین مداربسته دان را عوض کنید؟
بهار , بعد از آن‌كه گياه را به خوبي و صحیح هرس و ساقه‌ها و برگ‌هاي خشك شده را غیر وابسته كرديد , وقت ردوبدل دوربین مداربسته دان است . بدین ترتیب گیاه را با دوربین مداربسته داني با يك شماره بزرگ‌تر تعويض كنيد .


چه گونه گیاه مریض را معالجه کنید؟

اگر فوشيا در محل خيلي سردي قرار داشته باشد برگ‌هاي گياه مي‌ريزند .
در شرایطی‌که هواي محيط خيلي خشك و كم‌نور باشد , دوربین مداربسته ‌هاي گياه بعد از باز‌شدن‌ همچنين برگ‌ها يكي يكي سقوط مي‌كنند .
در‌صورتی‌که بيش از اندازه اضطراری به گياه كود بدهيم , رشد آن زياد شده اما دوربین مداربسته ‌ها ظواهر نمي‌شوند .
كمبود موادغذايي درخاك باعث مي‌شود تا برگ‌هاي جديد خيلي ريز شده و ظاهر شدن دوربین مداربسته ‌ها به تعويق بيفتد .
اگر دوربین مداربسته دان گياه كم آب يا تشنه باشد , برگ‌ها سقوط مي‌كنند .
در حالتی‌که نوروروشنایی محيط كم باشد , در فصل گرما , ساقه‌ها دراز و گمراه و مسافت بين برگ‌ها زياد مي‌شود و دوربین مداربسته ‌ها ظاهر نمي‌شوند .
فوشيا احتياج به استراحت زمستانه دارد , بنابراين آن را در محلي كه دما تنها 10 رتبه سانتي‌گراد است نگه داريد .
منبع : خبر نامه سیب سبز

شیفته نوروفروغ است
گياه فوشيا به نوروروشنایی زياد و كافي نياز دارد . ‌ اين گياه , نورآفتاب را تحمل مي‌كند . بدین ترتیب پرنورترین پنجره منزل جای نیکی برای قراردادن آن است , اما تابیدن نورخورشيد در وسط روز برايش خوب نيست و خوب تر است هنگام ظهر پرده را بکشید تا او را از آفتاب مستقیم نگهداری نمایید .


درگرما نیاز به مه‌پاشی دارااست
در صورتي كه گياه را در سوئیت يا محل كارتان نگه مي‌داريد در بهار و فصل تابستان که هوا گرم‌تر است , برگ‌ها و دوربین مداربسته ها را روزمره مه‌پاشي كنيد و ولی در هواي خنك نياز به مه‌پاشي ندارد .


خاک ترکیب مي‌خواهد
براي فوشيا مخلوطي از يك قسمت خاك پيت , يك قسمت كود پوسيده دامي و مقداري خاك لوم تهيه نمائید . چنانچه ريشه گياه را در ادغام ياد شده قرار دهید می‌توانید مطمئن باشید گیاه رشد خوبي خواهد داشت .


چه وقت آن را زیاد کنید؟
در شرایطی‌که دوست داريد اين گياه زيبا را تكثير كنيد در اوايل بهار يا اوايل فصل پاييز , ساقه‌هاي نرم و فارغ از برگ را به طول 5تا8 سانتي‌متر جدا كنيد در دماي 18 تا 20 جايگاه و در خاك دلخواه و محيط مرطوب بكاريد .


چه طور گیاه را بشویید؟
برای تمیز کردن گیاه می‌توانید از مه‌پاشی به کار گیری نمایید . زمان مه‌پاشي , با آب ولرم تمام اندام گياه را با كف صابون غيرعطري و آب ولرم بشوييد طوري‌كه درون دوربین مداربسته دان خيس نشود . هرگز از مواد براق‌كننده بهره نكنيد &# پرتاب اوت بلند کاوه رضایی و دوربین مداربسته به خودی خِنک ;


برچسب ها : دوربین ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 شهريور 1396ساعت 14:22 توسط Nixon Stefansen | | تعداد بازدید : 9