خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
عکس : نادرترین دوربین مداربسته عالم در گیلان دوربین مداربسته بخشید

دوربین مدار بسته کوچک

عکس : نادرترین دوربین مداربسته عالم در گیلان دوربین مداربسته بخشید


سرپرست راءس پژوهش ها کشاورزی و منابع طبیعی گیلان اعلام کرد : سوسن چلچراغ مو جود در ایستگاه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های متفاوت ارگانیک در حالا دوربین مداربسته دهی است .
ایسنا : سرپرست راءس تحقیقات کشاورزی و منابع ارگانیک گیلان اظهار کرد : سوسن چلچراغ جان دار در پایانه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های گوناگون طبیعی در حالا دوربین مداربسته دهی است .

سوسن چلچراغ از خانواده سوسن‌های بومی کشور‌ایران است و دوربین مداربسته ‌های سفید با لکه‌های متعدد بنفش تیره و معطر دارااست , این دوربین مداربسته پرطرفدار در حال حاضر بوسیله سازمان حفاظت محیط زیست استان گیلان کاملا نگهداری میگردد .

سوسن چلچراغ از اواسط خرداد دوربین مداربسته می دهد و دوربین مداربسته ‌های آن تا نیمه تیرماه استوار می ماند و محل رشد آن در جمهوری اسلامی ایران , در ده داماش در بخش عمارلو از توابع رودبار است . سوسن چلچراغ بها و آوازه ملی و جهانی داراست و زیاد آسیب‌پذیر است به طوری که در شکل فنا رشد آن ممکن وجود ندارد .

عکس : نادرترین دوربین مداربسته دنیا در گیلان دوربین مداربسته اعطا کرد

محمدتقی پاداشت , سرپرست راءس پژوهش ها کشاورزی و منابع ارگانیک گیلان امروز گفت : بعداز مدت‌ها باز بینی و مطالعه روی این گیاه , هم اکنون گیاه سوسن چلچراغ ساخت شده در ایستگاه تحقیقات کشاورزی دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان آغاز به دوربین مداربسته دهی کرد .

وی طولانی تر کرد : این دوربین مداربسته هواداران متعددی داراست و بسیار هايبريدهاي اوليه ( دوربین مداربسته ‌هاي دورگه اوليه ) قرار می‌گیرد .

او ادامه بخشید : سوسن چلچراغ پرورشی در مقایسه با رویشگاه ارگانیک معمولا ۲۰ روز زودتر دوربین مداربسته میدهد .

پاداشت با اشاره به این‌که سوسن چلچراغ یکی نادرترین دوربین مداربسته ‌های عالم است , افزود : سال جاری بوته‌های سوسن چلچراغ جان دار در پایانه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های مختلف طبیعی نظیر داماش , درفک و اسالم گیلان , کلاردشت مازندران و حیطه شغال‌دره اردبیل در‌این پایانه تحقیقاتی در اکنون دوربین مداربسته دهی است .

او , این گیاهان را به عنوان ژرم پلاسم «ذخیره ژنتیکی» نام پیروزی که در راس نام برده محافظت می شوند .

وی افزود : علاقه‌مندان می توانند هر روز برای بازدید از این ایستگاه به شهرستان لاهیجان پیش‌روی بقاع کاشف‌السلطنه مراجعه نمایند .

در پی رجبی فرماندار رودبار با بیان این مطلب که عمارلوی رودبار رویشگاه اساسی سوسن چلچراغ در ایران است , اعلام‌کرد : همین سال فستیوال این دوربین مداربسته قشنگ در رودبار برگزار می شود .

وی طولانی تر کرد : سوسن چلچراغ چشم و چراغ طبیعت گیلان است و این دوربین مداربسته زیبایی‌های این شهرستان را به دنیا معرفی می نماید .

رجبی بیان کرد : برنامه داریم این جشنواره را باشکوه‌تر از سال قبل درین شهرستان برگزار کنیم .

انجام سرویس ها دندانپزشکی بوسیله متخصصین مجرب


برچسب ها : دوربین ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 شهريور 1396ساعت 14:23 توسط Nixon Stefansen | | تعداد بازدید : 9