خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
ی پایه رینگ دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته کوچک

ی پایه رینگ دوربین مداربسته

چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی ! زیبایی و جشنواره رنگ‌های این فصل غایت به کارگیری را ببرید . برگ های یک مقدار با رنگ های متفاوت جمع آوری نمائید . آنان را تمیز بشویید و خشک نمایید . مراقب باشید پاره نشوند یا این که زخم برندارند . یک حلقه فلزی از ابزار فروشی تنظیم کنید . اواسط برگ ها با قیچی یک ترک کوچک ایجاد نمایید . آنان را به ترتیب از باطن حلقه فلزی عبور دهید . تعداد برگ‌ها بایستی دوچندان باشد تا همگی سطح رینگ را بپوشاند . آن گاه با یک روبان پهن و چهارخانه و چند برگ و میوه خشک زینتی , روی رینگ را تزئین فرمائید .

3 . حلقه‌ای از چوب و برگ

برگ های قرمز و نارنجی و شاخه های درخت تصنعی میتوانند در تشکیل داد حلقه دوربین مداربسته برای در ورودی منزل به فعالیت شما بیایند . برای تولید این رینگ به یک کلم دکوری پاییزی که در کلیه فضاهای سبز شهر یافت می گردند , سیب های سبز و برگ و شاخه نیاز دارید . در راس , کلم , حریم آن سیب و در پایان مجموعه عریضی از برگ های پاییزی و شاخه های درختان را بچینید و با سیم و چسب در کنار یکدیگر محکم و اثبات فرمایید .

7 . حلقه تزیینییک حلقه دوربین مداربسته معمولی را می توانید با اضافه کردن وسایل زینتی , بازسازی نمایید و تغییر دهید . به صورت مثال , می توانید از اشکال روبان , نخ کنفی , شاخ و برگ درختان و . . . استفاده فرمایید .

8 . دوربین مداربسته ‌های پاییزییک سینی گرد بلااستفاده و کوچک , می‌تواند حلقه دوربین مداربسته در محل ورود خانه شمارا تشکیل دهد . یک روبان پهن از بالا به پایین سینی وصل نمایید . پاپیون بزنید . داخل سینی را با پارچه یا وسایل مناسب مالامال و با چسب ثابت نمایید . در بالای آن انواع دوربین مداربسته های ریز و تصنعی و مصنوعی پاییزی و برگ های زینتی را به ذوق و سلیقه فردی وصل نمائید .

9 . حلقه‌ای از بلال‌های خشکاین رینگ شمسی , بسیار خوش دوربین مداربسته و مبتکرانه تاسیس شده است . برای ساخت این رینگ واقعا زیبا , می بایست یک رینگ فلزی ساده و یک سری کیوگرم بلال خریداری کنید . پوسته بیرونی بلال ها را به عقب برگردانید . مدل آنها‌را بشکنید و با چسب , آن‌ها‌را به انتهای رینگ بچسبانید . از سفت و ثابت بودن بلال ها مطمئن گردید . این حلقه شکلی همچون خورشید تابان روی در منزل ایجاد می نماید که هیج کجا نمی توانید آن را بیابید .

10 . بیشه کوچکبرگ , لبریز پرندگان , خزه , علف , میوه های تصنعی و مصنوعی پاییزی همچون دوربین مداربسته ابی , کاج , برگ کاج و چه بسا مجسمه کوچکی از سر گوزن می توانند حلقه‌ای بسیار قشنگ روی در خانه شما ایجاد کنند . یا این که ظرف گرد سبک بخرید , روی آن اسفنج بچسبانید . همه این مورد ها را با ذوق وسلیقه و اعتنا و توجه به تقارن و تناسب درون اسفنج قرار دهید . با سیم و چسب سفت و یک جن دوربین مداربسته کوچک , سبز و خوش دوربین مداربسته برای خود تنظیم فرمایید .

11 . نمادی از طبیعتبرای تهیه این رینگ باید از خانه بیرون بروید و از طبیعت الهام و از موادتشکیل دهنده آن کمک بگیرید . این رینگ از تکه های منزه و بریده شده چوب و شاخه های درخت ساخته شده شده است که با ذوق وسلیقه و توجه مضاعف روی شالوده حلقه دوربین مداربسته چسبانده و در جای خود سفت شده‌اند . برای اینکه رنگ و بافت ویژه ای هم داشته باشد , از برگ های پاییزی و خزه نیز می توانید دربین چوب ها سود نمایید .

4 . شاخه‌های وحشیخار و خاشاک مدام نیز بد و آزاد دهنده نیستند . میتوانید از آن ها برای انجام کارهای هنری سود بگیرید . برای تهیه این رینگ دوربین مداربسته نیز فقط کافی است باغچه حیات منزل یا حریم منزل خویش را تمییز کنید تا جور بزرگی از این شاخه های ریز و وحشی بیابید . آنان‌را تر و تمیز به یک اندازه برش دهید . تمیزشان کنید . با چسب آنها‌را با اعتنا روی حلقه فلزی بچسبانید و در راس رینگ محکم و اثبات کنید .

5 . حلقه‌ای کودکانهاین حلقه بیشتر به کاردستی کودک ها شباهت دارد . ولی روش تنظیم آن دوچندان معمولی است . در ایجاد آن از اشکال میوه و سبزیجات فصلی مستعمل شده است . رینگ فلزی را با نوارهای کنفی بپوشانید و با چسب در جای خود ثابت و سفت کنید . کدوهای ریز و کوچک , بلال های ریز را در کنار یکدیگر بچینید و با سیم و نخ و چسب آن ها را در جای مطلوب سفت فرمایید . می‌توانید از میوه های جن دوربین مداربسته ی قرمز‌رنگ هم برای تنوع رنگ استفاده بگیرید .

6 . جشنواره رنگ فصل پاییز


برچسب ها : دوربین ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 شهريور 1396ساعت 14:25 توسط Nixon Stefansen | | تعداد بازدید : 9