خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
چرا رونالدو بایستی یازده دوربین مداربسته دیگر بزند؟

دوربین مدار بسته کوچک

چرا رونالدو بایستی یازده دوربین مداربسته دیگر بزند؟

ستاره پرتغالی رئال مادرید برای آن که بتواند میانگین کنونی دوربین مداربسته زنی‌اش را مراقبت کند می بایست یازده دوربین مداربسته دیگر تا نقطه پایان فصل به ثمر برساند .
خبرگزاری ایسنا : پنج دوربین مداربسته ی که کریستیانو رونالدو در رویا رویی با گرانادا وارد دروازه این مجموعه کرد موجب شد تا وی بار دیگر به صدر جدول شایسته ترین دوربین مداربسته زنان لیگ فوتبال اسپانیا بازگردد .

رونالدو اکنون 36 دوربین مداربسته ه است و لیونل مسی با 32 دوربین مداربسته در تعقیب اوست . این بازیکن پرتغالی در 26 دیداری که درین فصل برای رئال مادرید در لیگا اسپانیا به عرصه رفته , موفق به زدن این تعداد دوربین مداربسته شده‌است که این این مساله , معدل دوربین مداربسته ‌های زده وی در هر دیدار را به 1 . 24 میرساند . رونالدو برای نگه داشتن این متوسط , بایستی تا نقطه نهایی فصل 47 دوربین مداربسته به ثمر برساند . این یعنی کریستیانو به یازده دوربین مداربسته دیگر در بازی‌های باقیمانده فصل نیاز دارد .

در واقع 36 دوربین مداربسته ی که رونالدو تاکنون وارد دروازه حریفان کرده است , نشان می‌دهد وی آیتم اساسی کسب تیتر بهترین دوربین مداربسته زن این فصل رقابت‌های لیگ فوتبال اسپانیاست . فقط پنج فصل در طول تاریخ برگزاری لیگ اسپانیا بوده که یک بازیکن غالب شده بیشتراز این تعداد دوربین مداربسته بزند . تلمو زارا در فصل 51 - دوربین مداربسته ستان سعدی چیره شد 38 دوربین مداربسته بزند . هوگو سانچس هم در فصل 90 - 1989 هم همین تعداد دوربین مداربسته را وارد دروازه حریفان کرد . رکوردهای فراتر از آن نیز به وسیله کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به تصویب رسیده‌اند . رونالدو در فصل 11 - 2010 موفق شد 41 دوربین مداربسته بزند . لیونل مسی هم در دو فصل آن گاه 50 دوربین مداربسته و 45 دوربین مداربسته برای بارسلونا به ثمر رساند .

رکوردهایی که رونالدو به تصویب رسانده نیز دیدنی توجه می باشند . وی در 26 دیداری که به میدان رفته , فقط در هفت دیدار غالب نشده دروازه حریفان را باز نماید . وی همچنین در 10 دیدار پیاپی در این فصل غالب به دوربین مداربسته زنی شده است . رونالدو که پنج دوربین مداربسته به گرانادا زد , چهار دوربین مداربسته هم به الچه زده و مقابل تیم‌های دپورتیوو لاکرونیا , اتلتیک بیلبائو و سلتاویگو نیز هت تریک کرده بود .

در ماه اوت و ابتدا فصل تازه , رونالدو که دچار زخم دیدگی زانو شده بود و به خیال خستگی پس از حضور در لیوان جهانی یه خرده استراحت کرد البته خیلی زود به نقط ی اوج آمادگی‌اش رسید . او توپ طلای سال 2014 را هم کسب کرد . رکوردی که رونالدو همچنان دردسترس دارااست این است که از کلیه تیم‌های ان دوربین مداربسته یسی که در رقابت‌های اروپایی حاضر نیستند , بیش تر دوربین مداربسته زده است .

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو رقابت رنج برای کسب کفش طلا دارا‌هستند . بعد از این دو بازیکن , دیگو کاستا ( چلسی ) , هرین کین‌ ( تاتنهام ) و الکساندر مایر ( اینتراخت فرانکفورت ) همگی با 19 دوربین مداربسته در رتبه‌های بعدی بهترین دوربین مداربسته زنان لیگ‌های اروپایی قرار دارند . کارلوس توس ( یوونتوس ) هم با 17 دوربین مداربسته در مقام بعدی قرار گرفته است .

رزرو آنلاین بهترین تورهای مسافرتی


برچسب ها : دوربین ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 شهريور 1396ساعت 14:41 توسط Nixon Stefansen | | تعداد بازدید : 11