خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
هنرمندی که با دوربین مداربسته نگارگری میکشد

دوربین مدار بسته کوچک

هنرمندی که با دوربین مداربسته نگارگری میکشد

اسامی همگی دوربین مداربسته زنان دربی زمین تمرین

اختلال بعدی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تبریز با آن دست و پنجه نرم مینماید , مساله مربوط به زمین تمرین است . تراکتوری‌ها که کمپ اختصاصی‌شان هنوز موقعیت خوبی برای برگزاری تمرینات در همگی ایام را ندارد , ناچار می باشند بعضا تمرینات خود را به زمین دیگری منتقل نمایند . از این رو زمین لشگر عاشورا به یاد اختلاف های مالی به اعضای تراکتورسازی داده نشد تا صدای سرمربی این تیم دربیاید . همین مسائل منجر شد تا تراکتور تمرینات خویش را به زمین راه آهن تبریز منتقل نماید و بعضا روز ها نیز در کمپ منحصر به فرد تمریناتش را انجام دهد .

جوان‌ها , آن که یحیی می‌خواست نبودند

مسائل دیگری که برای یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در فصل سرازیر پیش آمد , دعوا انتظار از جوان ها بود . سرمربی تراکتور امیدوار بود تا بتواند از بازیکنان برنا خویش بازی بگیرد و آن‌ها هم جواب اعتمادش را بدهند اما وی زمانی گروه را تحویل گرفت , متوجه شد جوان‌ها آن بازیکنانی که تصور می‌کرده نیستند وبه غیر از 3 , 4 نفر سایرین نمی‌توانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند . دوربین مداربسته ‌محمدی در کنفرانس خبری پیشین از بازی با استقلال هم اعتراض خود به‌این زمینه را نشان داد و بیان کرد که مسئولان گذشته باشگاه تراکتورسازی روی جوانان سرمایه‌گذاری نیکی نکردند و این اتفاق در حالی رخ داده که دعوا محرومیت این گروه از سال قبلی مشخص بوده است .

محرومیت حاتمی , تیرخلاص

آخرین بدشانسی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی که او‌را با ایراد مواجه میکند مربوط به فرزاد حاتمی است . در‌حالتی که تراکتورسازی به همه بازیکنان باتجربه‌اش نیاز حساس داراست , فرزاد حاتمی در حرکتی بچه‌گانه پیشین از بازی با استقلال با امیرحسین صادقی زد خورد فیزیکی پیدا کرد و خیلی راحت محروم شد! حاتمی که سابقه بازی در تیم های بزرگی نظیر استقلال , ‌پرسپولیس , سپاهان و . . . را هم در کارنامه دارد , اقدامی انجام بخشید که شایسته نبود . وی علاوه بر درگیری و محرومیت فردی , تراکتورسازی و یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی را با مشکل مواجه کرد . در حالتی که حاتمی فقط مهاجم نوک تراکتور در‌این فصل محسوب میشود و کادرفنی حساب ویژه‌ای روی او باز کرده , ‌ او یکماه ( دو مسابقه ) محروم شده و فعالیت را برای مربیانش سخت‌تر کرده است . آن نیز در صورتی‌که تراکتور 3 باخت پشت سر هم را پشت رمز گذاشته و به کسب سود خوب در دو بازی آینده پیش‌روی نفت و سایپا احتیاج مبرم دارااست .
چرا دوربین مداربسته آفتابگردان در سمت خورشید می چرخد؟
دانشمندان آمریکایی پیروز به کشف راز چرخش دوربین مداربسته ‌های آفتابگردان درسمت خورشید شدند .
خبرگزاری مهر - علیرضا کمندی : محققان آمریکایی پیروز به کشف راز چرخش دوربین مداربسته ‌های آفتابگردان به سمت خورشید شدند . به صورت کلی دوربین مداربسته های آفتابگردان مشابه به خورشید میباشند و مدام رغبت دارا هستند که درسمت خورشید باشند .

ساینس منتشر کرد ; کشف رمز چرخش دوربین مداربسته های آفتابگردان در راستای خورشید

اما چگونگی و علت جنبش دوربین مداربسته های آفتابگردان در طول روز درسمت خورشید برای بیش تر از یک قرن ذهن محققان را به خود درگیر کرده بود تا اینکه پژوهشگران دانشکده کالیفرنیا ایالات متحده با انجام تحقیقات دائمی موفق به رمز گشایی از این معمای طبیعت شدند .

در واقع این فرآیند به ساعت خواب و بیداری دوربین مداربسته های آفتابگردان بر میشود .

درین تحقیق برای نخستین بار در یک گیاه ساعات بیولوژی به مراد پرورش آن چشم شد . این در حالی است که تا گذشته از آن تصور می‌شد صرفا آدم ها و حیوان ها از چنین خصوصیت برخوردار هستند .

دوربین مداربسته های آفتابگردان روز خویش را با روبرو شدن خورشید در قسمت شرقی آسمان شروع میکنند و طی روز به سمت آن می چرخند . به هنگام شب دوربین مداربسته های آفتابگردان دوباره به سوی شرقی اسمان بر می گردند .

این پروسه در معنای آن است که انگیزه خاصی را دنبال می نمایند . به گفته دانشمندان آمریکایی هدف حساس آن‌ها جذب بیشتر حشرات برای گرده افشانی است ضمن اینکه چرخش به سمت خورشید منجر رشد پر سرعت آنها هم می‌شود .

در واقعیت زمانیکه دوربین مداربسته های آفتابگردان از طرف شرق عرش با خورشید روبرو می‌شوند , زودتر گرم میشوند که این فرایند موجب جذب اضافه زنبورها و سایر حشره ها برای گرده افشانی می شود . فیض این تحقیق در نشریه «ساینس» پخش شده شده است .

رستورانی که درحال حاضر شمارا خوب می کند


برچسب ها : دوربین ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 شهريور 1396ساعت 14:41 توسط Nixon Stefansen | | تعداد بازدید : 9